Image

Autokľúče pre každého

Image

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť dať si vyrobiť nový autokľúč aj s imobilizérom a diaľkovým ovládaním pre väčšinu značiek a typov áut za výhodné ceny. Kódujeme aj keylessove inteligentné (bezkľúčové) kľúče. Ponúkame aj možnosť výmeny starších pevných kľúčov za novšie, pekné vyskakovačky. Používame nové veľmi vkusné a pekné tlačidlové obaly na kľúče. Kódujeme na najmodernejších zariadeniach. Pri všetkých stratených kľúčoch, vieme vyfrézovať kľúč aj podľa kódu.

Opravujeme poškodené autokľúče, vymieňame poškodené obaly diaľkových ovládačov, opravujem tlačítka, meníme mikrospínače, vymieňame baterky. Ak máte vlastný kľúč radi Vám ho vyrežeme.
Často sa však stáva, že kľúče, ktoré si zákazník zoženie z internetu, tak sú nekvalitné, alebo majú nesprávny čip. Preto je najlepšie, ak nám zavolajte  a radi Vám poradíme. Pri niektorých modeloch je potrebné, aby tam bolo aj auto (dá sa to hneď odskúšať). Kľúč načítame, nakódujeme čip a vyreže sa planžeta.

Ak ste si kúpili používané vozidlo, odporúčame Vám z riadiacej jednotky odkódovať „nepoužívané autokľúče“ a nakódovať nové. Chránite sa tak voči odcudzeniu vozidla.

Volaj:  0918549903

Fotogaléria

Kontakt

Autoklucekosice.sk
Moldavská cesta 32, OC Optima

Otvorené denne: Po-Ne: 10:00-20:00
Autokľúče do 17:00, potom tel. dohoda

Tel.: +421 918 549 903.
E-mail: autoklucekosice@gmail.com


Menu
Odkazy